Igrzyska Olimpijskie, polscy sportowcy na igrzyskach
   
Blog > Komentarze do wpisu

Justyna już ma, Adam też i pokazał Tomkowi. Teraz Sikora?

Z bloga Sportowo-blondynkowo Pasjonatki Sportu

Super biegła Justyna, super! Ale dlaczego to jest srebro, a nie złoto? Ja nie pamiętam Wojtka Fortuny, nie pamiętam emocji związanych ze zdobyciem przez niego złotego medalu ZIO. Kiedy do licha ktoś z trójki- Małysz, Sikora, Kowalczyk- sprawi mi ten prezent i wygra? Doczekam się w Vancouver? Muszę się doczekać.

Sikora

Jusia była murowaną faworytką, więc podium w sprincie było niemal oczywiste. Tylko kataklizm mógł jej przeszkodzić, ale okazuje się, że nawet to, niekoniecznie musi być przeszkodą. Widzieliście Majdić? Ta kobieta ledwo zipała. Zawsze ją lubiłam, ale po dzisiejszym jej występie, lubię ją jeszcze bardziej. Wola walki granicząca z fanatyzmem, doprowadziła do tego, że nie mogła przestać biec, biec na tyle szybko, by załapać się na podium. To było niesłychanie imponujące, ona nie miała zamiaru wycierać sobie gęby po zawodach, jaki to pech ją spotkał. Biegła z zaciętością zarezerwowaną tylko dla największych. Prawdziwa mistrzyni olimpijska. Będę trzymać za nią kciuki w kolejnych startach.

Przeczytałam, jak pewnie większość z was, iż Sikora był oglądać medal Małysza. Że w Turynie oglądał medal brązowy Justyny, a dzień później sam zdobył jeszcze cenniejszy. Historia lubi się powtarzać, nieprawdaż?

Z bloga Sportowo-blondynkowo Pasjonatki Sportu

czwartek, 18 lutego 2010, bartosz.raj

Polecane wpisy